Dijital Baskılı Stor Perdelerle Evinizin Havası Değişsin

Ev dekorasyonunda değişiklik ve farklılık yaratmak isteyenler için çok ilginç desenlerle stor perdeler. Dijital baskının kumaşa uygulanması ile oluşturlan perde çeşidi bugüne kadar genellikle mağaza vitrinleri ve reklam amaçlı kullanılırken artık ev dekorasyonlarında da kullanılmaya başlandı. Çok da güzeller.

Dilediğiniz tasarımı seçebilir hatta dilediğiniz desenide yaptırabilirsiniz. Salonunuzdaokyanus keyfini mi yaşamak istersiniz, ya da kır çiçekleriyle dinlenmek mi ya da burcunuza göre bir seçim yapmak gibi pek çok seçenekleri var. Evinizin havası birden değişecek bu perdelerle. Mobilayanıza, bulunduğunuz ortamın rengine göre uygulamayı yapabilirsiniz.

Stor perdelere genellikle düz renk tonlar hakimdir çoğu zaman…

Fakat artık istediğiniz bir manzara resmini, evcil hayvanınızın ya da sevdiklerinizin fotoğrafını dijital baskı yöntemi ile stor perdenize uygulatıp evinizin manzarasını dilediğiniz yöne çevirebilirsiniz.

İsterseniz çocuğunuzun odasına, onun hayal kahramanını yaptırabilir, isterseniz yatak odanıza fantezinizi, ya da rahatlatacak bir deniz, ya da ıssız bir ada baskılı storunuzu yerleştirebilir ve keyfini çıkartabilirsiniz. Hayal edin ve gerçekleştirin. Veya eşinizle birlikte çektirmiş olduğunuz bir fotğrafı uygulatıp, onu ölümsüzleştirebilirsiniz. Ne kadar hoş değil mi?Instagram

Leave A Response

*