Yılbaşında sevdikleriniz için ne alacağım diye düşünmeyin

Yılbaşına sayılı günler kala hediye almak için bir koşuştırmadır gidiyor. Mağazalar dolup, taşıyor. Her ne kadar alım gücü zayıflamış olsa da böyle özel günlerde insanlar sevdiklerini mutlu etmek için hediye almaktan da vazgeçemiyor.

Nereden ne alabilirsiniz. Sizin için topraladık ve seçiminize sunduk.

Sevdiklerinize sıcacık el örgüsü bir battaniye almaya ne dersiniz? Bu yıl el örgüsü battaniye ve koltuk şalları pek moda. Moda olmasa da sıcaklığı ve yumuşaklığı ile ısıtıypr ve şık görünüyor. Ya da kırkyama koltuk ve yatak örtüsü alabilirsiniz. (sahicist.com’da) Fiyat Battaniye 160, kırk yama kumaş örtü 110 ve 130 lira arasında değişiyor. Soğuk kış günleri için doğru seçim.

sahici-el-orgu-battaniye

Sahici el örgü battaniye

sahici-kirk-yama

Sahici kırk yama örtü

Yılbaşı sepetleri düşünebilirsiniz hediye etmek için.

Yılbaşı sepeti

Yılbaşı sepeti

Her zaman kabul görür bir hediye ise parfüm.. Lidyana’da parfümlerde büyük indirim var.Güzel bir koku ile yeni yıla merhaba deyin.

lidyana-parfum

Yılbaşı akşamı için çok farklı süsleme aksesuarları da alabilirsiniz. İkea’da çok farklı aksesuar seçenekleri mevcut. Mumlar,toplar, çam ağaçları ve süsleri. üstelik fiyatları da cazip

yeniyil-hediye-ikea

 

Tabi  kendi elinizle hazırlamış olduğunuz hediyelerin yeri bir başka olur gönüllerde. Kendi hediyenizi kendiniz hazırlamayı düşünüyorsanız,  paketlemek ayrı bir yetenek. İşte size kendi yaptığınız hediyeleri nasıl paketleyebilirsiniz örnekler.. Yılbaşı Hediye Paketi AlternatifleriInstagram

Leave A Response

*